Wszystko o szczurach

Dowiesz się jak hodować szczury ;)


  • Index
  •  » Regluamin ;>
  •  » A więc tutaj wypiszę wszystkie obowiązujące zasady ;)

#1 2010-07-10 13:58:35

 Justyna

Administrator

Skąd: Śląsk? ;]
Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 14
Punktów :   

A więc tutaj wypiszę wszystkie obowiązujące zasady ;)

Rejestracja jest całkiem darmowa, nie pobieramy opłat. Forum założyłam z myślą o osobach, które chciałyby się dowiedzieć czegoś o małych stworzonkach zwanych szczurkami
Jeżeli masz zamiar założyć konto na tym oto forum, to proszę Cię. Przeczytaj chociaż regulamin.

Dla użytkownika

1. Możesz posiadać tylko jedno, jedyne konto.
Wyjątkiem jest sytuacja, w której z komputera korzysta większa ilość osób.

2. Nie można obrażać innych użytkowników, wysuwać kąśliwych uwag, przeklinać. Za takie zachowanie posypią się ostrzeżenia. Możesz mieć 3, a 4 = ban.

3. Jeżeli zakładasz nowy temat, to sprawdź najpierw czy nie ma już podobnego na naszym forum. Możesz użyć opcji SZUKAJ, wpisać wybrane słowo, a resztą zajmie się właśnie wyszukiwarka. Nic wielkiego, prawda?

4. Nie pisz kilku postów pod rząd. Jeżeli zapomniałeś/aś czegoś napisać, to wystarczy mały dopisek. Do tego służy opcja EDYTUJ.

5. Staraj się pisać poprawna polszczyzną, to nam wszystkim ułatwi życie.

6. Zdjęcia, filmiki, obrazki zamieszczamy w postaci miniaturek lub linków.

7. Każdy użytkownik ma swój własny avatar. To jest jego wizytówka, wiec go nie kopiuj!

8. Staraj się nie nadużywać CAPSLOOCK'A. Według mnie oznacza on krzyk, a my chcemy być mili i spokojni, prawda?

9. Offtop również będzie karany ostrzeżeniami, ale po kilku przypadkach. Jeżeli offtopujesz załóżmy 3 razy, ale tak "na całego", to dostajesz 1 ostrzeżenie. 10 offtopów "lekkich" = 1 ostrzeżenie itd. Zależy od "wielkości" Twego występku Wink

Administracja

1. Administrator, moderator, ani nikt inny nie widzi Twych wiadomości. Jeśli ktoś Ci ubliża przez PW(prywatna wiadomość) to masz prawo nas o tym poinformować dobrowolnie.

2. Ostrzeżenia przydziela Tylko administrator... no i moderatorzy Wink

3. Ostrzeżenie grozi każdemu, kto złamie któryś z punktów regulaminu.

4. Moderatorzy i administrator to nie maszyny. Nie możemy zareagować z szybkością błyskawicy. Cierpliwości.



Forum założyłam dziś i dopiero za kilka dni będzie w pełni rozwinięte, cierpliwości

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.
Justyna


Szczurki to stworzenia cudne...Skąd to wiem? doświadczenie...

Offline

 
  • Index
  •  » Regluamin ;>
  •  » A więc tutaj wypiszę wszystkie obowiązujące zasady ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleachfani.pun.pl www.shinobi-rpg.pun.pl www.hogwartrpg.pun.pl www.lightning.pun.pl www.keeway.pun.pl